Десподов избави ПАОК от резил срещу бившите кадри на Илич с първото докосване

2005 0

ПАОК записа измъчена, но важна победа срещу бившия отбор на Саша Илич - Атромитос, в третия кръг на гръцката Суперлига. Двуглавия орел победи с 2:1 при визитата си в Атина.

ПАОК с важна победа

Сред героите в неделя беше и Кирил Десподов, който се появи в 86’ и броени секунди по-късно асистира към Камара за победното попадение. Голаджията пък влезе в 75’.

Срещата се движеше добре за шампионите след повеждането чрез Живкович в добавеното време на първото полувреме, но после ВАР отмени негов гол в 69’ и Уарда изравни временно от дузпа малко преди влизането на Десподов.

Двуглавия орел догони лидера Олимпиакос във временното класиране. Отборите са с по девет точки след три изиграни срещи. Десподов затвърждава силните изяви след гола и в четвъртък срещу Шамрок. Той асистира и срещу Панетоликос преди седмица.

Още: Кирил Десподов и ПАОК изтеглиха късата клечка в Лига Европа: Гостуват на Манчестър Юнайтед

Не изпускайте важните новини за любимия отбор и неговите големи съперници – за най-актуалните информации последвайте ни във Viber ТУК!

Сред разгроми и доза изненади - името на Десподов заблестя, Лига Европа ще е гореща