Ел Маестро продължава похода в Унгария - съществен възход за Дебрецен


Ел Маестро продължава похода в Унгария - съществен възход за Дебрецен
Снимка: БГНЕС

2396 0

Нестор Ел Маестро продължава изкачването на Дебрецен в унгарския елит. Тимът от втория по големина град беше в зоната на изпадащите, но в петък спечели при гостуването си на МТК Будапеща с 2:0. 

Дебрецен събра 19 точки на осмото място, на две над опасната зона. Столичаните са четвърти с 30.

Ел Маестро заложи на Малинов, Юга и Мауридес от първата минута, но само българинът изигра пълни 90 минути. Националът на ЦАР се контузи в началото на втората част, а бразилският нападател записа 65 минути.

Дебрецен излезе напред в резултата в 29-ата минута, когато Мауридес асистира на Брандон Домингес. В 69-ата минута гостите стигнаха и до второ попадение, дело на Томаш Шуч.

Малинов титуляр

Припомняме ви, че националът на ЦАР лекуваше контузия продължително време и през есента, а след това най-накрая му беше и прекратен договът с ЦСКА. 

Още един бивш играч на ЦСКА отиде при Нестор Ел Маестро в Дебрецен

Официално: Амос Юга има нов отбор след раздялата с ЦСКА!

Нестор Ел Маестро спечели Мача на годината в Източна Европа (ВИДЕО)

Потвърдено: Нестор Ел Маестро прибира прокуден преди дни от ЦСКА (СНИМКА)

Не изпускайте важните новини за любимия отбор и неговите големи съперници – за най-актуалните информации последвайте ни във Viber ТУК!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Зюмюр Бютучи от ЦСКА разгневява Ралф Рангник, баща си и... себе си с решение да напусне РБ Залцбург

Eдно от летните попълнения на ЦСКА - Зюмюр Бютичи, има нещо, за което съжалява в кариерата си дотук. И то е, че...

Реклама
Най-четени новини

виж всички