Германия и Украйна сътвориха шоу без голове насред Нюрнберг (ВИДЕО)

694 0

Германия не съумя да победи Украйна в приятелски мач преди началото на Европейското първенство, който завърши без голове - 0:0. Двубоят се игра в Нюрнберг.

Без попадения на Германия - Украйна

Германците опитаха да упражнят домакински натиск рано-рано, но чисти положения пред вратата на Анатолий Трубин липсваха. Най-доброто положение през първото полувреме бе за Украйна. В 39-ата минута Мануел Нойер спаси удар на Роман Яремчук.

Още: Руди Фьолер определи Германия за фаворит на Европейското

Германия натисна през втората част, като в 53-ата минута удар с глава на Кай Хаверц мина покрай вратата. Точно след изтичането на час игра Максимилиан Байер се оказа сам в наказателното поле, успя да финтира вратаря на украинците, но след това прати топката в напречната греда.

В края на мача двамата вратари отново излязоха под светлините на прожекторите, след като Нойер спаси удар на Ярмоленко, а Трубин се намеси при шут на Денис Ундав.

До края на мача Бундестима продължи да натиска, но защитата и вратарят на Украйна не се пречупиха и срещата завърши без победител и без голове.

Още: В Германия се уплашиха от "лудата по секса" приятелка на Кевин Трап - разсейва го и не играе на ниво (ВИДЕО)