Интер Маями записа най-големия резил в своята история без Лионел Меси

1601 0

Интер Маями без Лионел Меси, който е с националния отбор на Аржентина на Копа Америка, претърпя най-тежкото поражение в историята си.

Жестоко поражение за Интер Маями

Като гост на Синсинати Интер бе победен с 1:6. Японецът Яя Кубо отбеляза две попадения в 10-ата и 57-ата минута, страхотно се представи и аржентинецът Лучано Акоста, който се разписа веднъж и асистира две.

Още: Ламин Ямал изуми: Назова своя идол от Барселона и това не е Лионел Меси

За Синсинати отбелязаха още Павел Буча, Джамил Асад и Хералдо Валенсуела. Попадението за отбора на Бекъм бе дело на Сергей Кривицов, който изравни за 1:1 в 21-ата минута.

Интер Маями допусна голяма загуба

Интер Маями, който беше основан преди шест години, допусна шест гола за първи път, като предишният рекорд беше загуба с 5-0 от Ню Ингланд Революшън през 2021 година. В класирането в Източната конференция Сисинати води с 48 точки, а Интер е втори с точка по-малко.

В цифри: Лионел Меси с отчайващо представяне на Копа Америка - един от най-слабите му мачове за Аржентина

"Един от най-силните на ЦСКА при Гриша Ганчев" с епичен пропуск: Меси оцеля заради него (ВИДЕО)