Интер водеше, Меси и Суарес влязоха, а накрая Маями не спечели срещу слабак (ВИДЕО)

668 0

Лионел Меси и Луис Суарес получиха повече почивка в двубоя на Интер Маями срещу един от слабаците в МЛС през този сезон - Атланта. В крайна сметка двата отбора приключиха при равен резултат 2:2.

Интер Маями с издънка - Меси и Суарес влязоха като резерви

Интересното е, че Интер водеше с 2:1, когато Меси се появи в 61-вата минута. Авансът все още бе наличен и при влизането на Луис Суарес в 80-ата минута, но в 84-тата Миранчук шокира своите гости, като възстанови ремито.

Жорди Алба пък се появи в игра в 67-ата минута, а четвъртият бивш кадър на Барселона - Серхио Бускетс, бе наказан за срещата поради натрупани жълти картони.

В класирането на Източната конференция Интер е първи с 63 пункта, докато съперникът му Атланта остава 11-и с едва 32 точки. В следващия мач Маями пак е гост - на Ню Йорк Сити (21.09).