Колелото се завъртя и ПАОК замълча - Арис го лиши от върха с удар по Десподов

Снимка: The Official PAOK FC Youtube channel

2925 0

Колелото болезнено се завъртя за ПАОК още в шестия кръг на гръцката Суперлига. В края на изминалия сезон Двуглавия орел стана шампион с успех при визита на вечния съперник Арис.

ПАОК загуби неочаквано

Сега "жълто-черните" свалят ПАОК от лидерството във временното класиране. Арис спечели гостуването си с 1:0. Победното попадение реализира Моло в 63'.

И докато за титлата Десподов влезе при 2:1 в 65' и бранеше победата до последния сигнал - сега българинът за пореден път влезе в заключителните 15 минути.

Капитанът на България не е вкарвал в шампионатен двубой от ценния успех над Панатинайкос в края на март. Тогава той откри при крайното 3:2 насред Атина.

ПАОК вече е между второ и трето място (в зависимост дали АЕК ще победи "детелините"). При определени условия АЕК или Олимпиакос ще са начело. ПАОК разполага с 13 точки от шест двубоя, колкото има и колосът от Пирея.

Не изпускайте важните новини за любимия отбор и неговите големи съперници – за най-актуалните информации последвайте ни във Viber ТУК!

Още: Шок за Манчестър Юнайтед, провал на Лудогорец, малко минути за Десподов и фиеста от картони в Лига Европа

ПАОК громи, Десподов получи своето, но пак не впечатли

Томас Лафчис: "Червена" България смята Десподов за предател, но останалата част го обожава

Десподов заговори за нарасналата конкуренция в атаката на ПАОК

Официално: Кирил Десподов ще играе с "войник" с близо 200 мача за Ливърпул (ВИДЕО)