Кристиано Роналдо и Садио Мане пратиха Ал Насър на финал, там го чака най-големият кошмар (ВИДЕО)

2879 0

Кристиано Роналдо и Ал Насър постигнаха категорична победа с 3:1 над Ал Халей във втората полуфинална среща от Купата на Краля в Саудитска Арабия и по този начин се класираха за финала на турнира.

Кристиано Роналдо и Садио Мане блеснаха

Двете звезди на Ал Насър вкара попаденията за "соколите", 5-кратният носител на "Златната топка" се отчете с два гола в 17-ата и 57-ата минута, докато бившият играч на Ливърпул вкара в 37'. Единственото попадение за гостите пък бе отбелязано от Ал Тераис в 82'.

Още: "Още тогава загуби уважението на всички" - грешката с Кристиано Роналдо е коствала много на Ерик тен Хаг

Резултатът можеше да стане 4:1 в 84-ата минута, но голът на Абдулазиз Ал Елевай бе отменен заради засада.

С победата Кристиано Роналдо и компания подпечатват мястото си на финала. Там те ще срещнат своя кошмар - Ал Хилал, първенецът в Саудитската професионална лига, който вчера (30 април) победи с 2:1 състава на Ал Итихад.

22-годишна звезда от английската Висша лига нарече Кристиано Роналдо "перфектният пример"

Бивша звезда на Манчестър Сити спаси кожата на Кристиано Роналдо! (ВИДЕО)