Кристиано Роналдо няма спирка: Той и Садио Мане блестят за успех на Ал Насър

811 0

Ал-Насър постигна категорична победа с 3:0 над Ал-Оруба в 6-ия кръг на саудитската елитна лига, като основни фигури на домакините бяха Кристиано Роналдо и Садио Мане. Роналдо се отличи с гол и асистенция, докато Мане отбеляза два гола.

Още: Роналдо убеждава Ал Насър да обещае милион паунда седмично на звезда на Сити

Страхотен успех за Ал Насър

Отборът на Стефано Пиоли продължава успешната си серия с четири победи от последните пет мача, като с този успех се изкачи на трето място в класирането и остава непобеден.

Мачът започна силно за Ал-Насър, като Роналдо реализира дузпа в 15-ата минута, а по-късно асистира на Мане, който удвои резултата.

През второто полувреме сенегалецът добави още един гол, за да направи резултата 3:0 след центриране на Науаф Ал-Бушаил. Двамата герои бяха заменени в края на мача, получавайки заслужени аплодисменти от публиката.

Нито една дреха по нея! Джорджина на Роналдо лъсна чисто гола с 4 чанти (СНИМКА)

Кристиано Роналдо с пореден важен гол, който отпразнува емоционално и посвети на баща си (ВИДЕО)