Лийдс - Норич по ТВ: Кога и къде да гледаме важния мач за Илия Груев?

1686 0

В четвъртък (16-и май) вечер Лийдс посреща Норич в мач-реванш от 1/2-финалния плейоф за влизане в английската Висша лига!

Първият двубой на "Carrow Road" се състоя на 12-и май и завърши без голове - 0:0. В него липсваха чистите голови положения пред двете врати, а българинът Илия Груев изигра пълни 90 минути.

Илия Груев

Иначе, през редовния сезон на Чемпиъншип "белите" на два пъти победиха този съперник - 3:2 като гости (кръг №12) и 1:0 като домакини (кръг №29).

*Победителят от този сблъсък ще играе срещу Саутхемптън или Уест Бромич (0:0 след първата среща) в директния спор за място в елита на Англия.

Начален час + ТВ канал

Двубоят между Лийдс и Норич довечера ще започне в 22:00 часа (българско време) и ще бъде излъчен ПРЯКО в ефира на DIEMA SPORT 2!

Не изпускайте важните новини за любимия отбор и неговите големи съперници – за най-актуалните информации последвайте ни във Viber ТУК!