Лионел Меси загуби ума и дума след скандала с Аржентина на Олимпийските игри в Париж 2024 (СНИМКА)

5226 0

Легендата на световния футбол и звездата на Аржентина - Лионел Меси, изпозлва социалната мрежа "Instagram", за да покаже реакцията си веднага след края на мача между Аржентина и Мароко на Олимпийските игри в Париж. След драматични събития, мачът завърши с поражение за "гаучосите" с 1:2.

Реакцията на Лионел Меси

Аржентина изравни в 116-ата минута на продължението, но играчите на Мароко протестираха заради предполагаема засада. Това доведе до прекъсване на играта за почти два часа. След проверка, голът беше отменен, и играта бе подновена за още четири минути, през които не бе отбелязан нов гол, а Мароко постигна победата.

Още: Футболен прецедент на Олимпийските игри в Париж: ВАР отмени гол 2 часа, след като мач "приключи"

Лионел Меси коментира ситуацията кратко и ясно в социалните мрежи. Той написа една-единствена дума - "невероятно", показвайки колко е шокиран от случилото се във Франция.

Крах за Канада на Олимпийските игри в Париж: Изгониха членове на отбор поради шпионаж