Нидерландия и Германия предложиха още една голеада, но феновете бяха помрачени (ВИДЕО)

1807 0

Нидерландия и Германия завършиха септемврийския цикъл в Лига на нациите със зрелищно 2:2. Това бе поредният зрелищен двубой между селекциите, които са си вкарали поне по 4 гола в последните 3 официални срещи.

Тежка контузия за Аке

Още до почивката запалянковците, изпълнили стадиона в Амстердам, видяха обрат за Германия след откриващия гол на Райндерс след 120 секунди и тези на Ундав и Кимих в заключителните минути на първата част.

Междувременно се стигна и до принудителната смяна на Нейтън Аке, който получи наглед тежка, но безконтактна контузия

Крайният резултат бе оформен от Дъмфрис още в 50-ата минута. След края на мача Юлиан Нагелсман имаше претенции към съдиите и не скри гнева си дори пред Роналд Куман.

Германия с 4 точки остава на върха с по-добра голова разлика от Нидерландия. Босна и Херцеговина и Унгария са в същата ситуация, но с по 1 точка.

Още: 34 гола в 9 мача: Разгроми, зрелище, преродена Англия и мощна Германия в Лига на нациите

Германия прегази Унгария с 5 гола, Нидерландия потрепери, но се развихри в края (ВИДЕО)

Стивън Бергвайн на свой ред задраска Куман: Няма да играя, докато е селекционер

Нидерландската ФА обмисля дали да "отмени правилото за засада" при радикална промяна на правилото

Роналд Куман зачеркна с дебелия флумастер една от звездите на Нидерландия от Евро 2024

Не изпускайте важните новини за любимия отбор и неговите големи съперници – за най-актуалните информации последвайте ни във Viber ТУК!