Официално: Спряганият за треньор на Левски Милошевич пое Босна и Херцеговина


Официално: Спряганият за треньор на Левски Милошевич пое Босна и Херцеговина
Снимка: Getty Images

2308 0

Сърбинът Саво Милошевич, който беше спряган за треньор на Левски преди назначението на Николай Костов, си намери работа. Той зае една от бившите позиции на Ивайло Петев, настоящият наставник на Лудогорец.

От днес Милошевич ще бъде селекционер на Босна и Херцеговина. Той ще бъде третият треньор, който води тима само в квалификациите за Евро 2024 след Фарук Хаджибегич и Мехо Кодро.

От босненската футболна федерация обявиха, че назначението на сърбина е постигнато след единодушие в изпълнителния съвет. Последната месторабота на Милошевич беше Олимпия Любляна, където той работи преди 2 години. А ето защо саво Милошевич не стана треньор на Левски.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

"Неутрални" президенте Гонзо, защо за "червени" е едно, а за "сини" - друго... ПРИМЕРНО?

При положение, че ЦСКА и Левски са най-големите български клубове, най-успешните и с най-богатата история,...

Реклама
Най-четени новини

виж всички