ПАОК удари Олимпиакос и с късмет може да стане шампион (ВИДЕО)

3009 0

ПАОК се наложи с 2:0 в отложения двубой срещу сензационния финалист в Лига на конференциите Олимпиакос. Дербито на "Тумба" бе от 31-ия кръг и се проведе чак сега заради международните ангажименти на колоса от Пирея.

ПАОК с ключов успех

В герои за Двуглавия орел се превърнаха Тайсон и Живкович, съответно в 26-ата и 65-ата минута. Сърбинът даде асистенция за първия гол, а Десподов го замени четвърт час преди края.

Участието на българина, който по-рано беше вкарал на Олимпиакос, бе под въпрос до последно заради болки в гърба. Това е втора поредна победа за ПАОК и вече изостава на точка след равен брой изиграни срещи.

Столичаните остават изявен фаворит за титлата при два оставащи кръга, но всичко тепърва ще се решава. ПАОК има домакинство на Панатинайкос и гостуване на Арис, а АЕК ще гостува на Олимпиакос и приема накрая Ламия.

Още: След месец на тежки резултати: ПАОК би в АЕК в дерби с два обрата и се надява на чудо (ВИДЕО)

Кирил Десподов остава без титла с ПАОК: Цял мач бе титуляр при пълна излагация