Повериха трети мач на гаврен от секторите “Б” и “Г" в Лига на конференциите

Снимка: БГНЕС / колаж: Actualno.com

481 0

Един от най-добрите арбитри в родния футбол - Радослав Гидженов, получава трети наряд в Лига на конференциите от лятото досега. Той и още петима сънародници биват пратени на Ноа (Армения) - Млада Болеслав (Чехия).

Нарядите на УЕФА

Срещата ще се състои на 3-и октомври (четвъртък) от 19:45 часа на стадион "Вазген Саркисян", а в екипа са още Мирослав Максимов и Петър Митрев, Никола Попов е четвърти съдия.

Гидженов с наряд

За видеоповторенията в полза на съдиите (ВАР) ще отговарят Драгомир Драганов и Васимир ел Хатиб като негов асистент.

Досега Гидженов беше пращан на квалификациите между Бран (Берген, Норвегия) и Сейнт Мирън (Шотландия), както и Килмарнък (Шотландия) – ФК Копенхаген (Дания).

Атаките

Трябва да се отбележи, че преди година Сектор Г скочи на БФС и дори намеси именно европейските наряди за Гидженов:

Хареса ли ти статията? Ако отговорът е „да“ – последвай ни във Viber за още интересни и актуални новини от международния футболен свят!

"Във връзка с меко казано скандалните назначения бихме искали да споделим информация, която достигна до нас преди броени часове – лицето Гидженов от тази година вече е и европейски съдия с любезното съдействие на вездесъщото куфарче на неуважаемия господин Караманджуков. Можем само да гадаем какво се иска в замяна от съдията, но гледайки мача в Бистрица онзи ден, вече се досещаме".

Още: На Левски или на Славия е на късмет да им свири Радослав Гидженов?

Срамно! Само за 48 часа БГ рефер смени разбирането си за правилата - вижте кой (ВИДЕО)

Защо не наказаха Лудогорец да пребива дузпата срещу Берое? (ВИДЕО)

Завръщане в Европа: Кабаков и Гидженов получиха наряди в евротурнирите

Радослав Гидженов получи финала на Европейското първенство за юноши до 17 г.

Голямо признание от УЕФА - Радослав Гидженов ще свири мачове от Европейското първенство до 17 години