Северна Ирландия ядоса "фурията" и получи 5 попадения в репетицията на Испания за Евро 2024

450 0

Испания продължава да всява респект у съперниците си с представянето преди Евро 2024. Снощи "Ла Фурия" разнебити Северна Ирландия в последната си контрола преди форума в Германия - 5:1.

5 гола през първото полувреме

Гостите поведоха още във втората минута чрез Даниъл Балърд, реализирал с глава от точката на дузпата, но до почивката получиха 4 попадения в отговор. Педри изравни в 12' и вкара още веднъж в 29', а точен в 18' беше Алваро Мората. В 35' Фабиан Руис се разписа за 4:1.

Още: Мъст и злоба: 5-те мача от групите на Европейското първенство 2024, които задължително трябва да гледаме

След почивката Микел Оярсабал оформи крайното 5:1 в 60'. За него допринесе с асистенция Ламин Ямал. Младокът от Барселона асистира и на Фабиан Руис по-рано.

Съставът на Испания:

Симон, Навас, Начо Фернандес, Льо Норман, Кукурея, Педри, Родри, Руис, Ламин Ямал, Мората, Нико Уилямс

Още: Мнозина опитаха, само Испания го направи: Единственият отбор, защитил титлата си на европейско първенство по футбол (ВИДЕО)