Шави посочи изненадващ футболист за наследник на Роналдо и Меси


Шави посочи изненадващ футболист за наследник на Роналдо и Меси

3120 0

Легендата на Барселона Шави смята, че Рахийм Стърлинг е основният претендент за това да се превърне в най-добър играч в света, след като Лионел Меси и Кристиано Роналдо се оттеглят. Английският национал се превърна от типично крило в голмайстор само за няколко сезона под ръководството на Хосеп Гуардиола в Манчестър Сити.

Меси и Роналдо обират индивидуалните награди от толкова много години, че е трудно да си спомим времената преди тях. Меси е най-великият за мен и въпреки че и двамата с Роналдо все още играят на много високо ниво, ще дойде моментът, в който ще се оттеглят и някой друг трябва да застане на тяхно място", започна Шави.

"Когато погледна към по-младите играчи, си мисля за Неймар, Мбапе, Салах и Стърлинг. Смятам, че в момента именно той печели това съревнование", смята Шави, който не се изкуши да посочи футболист на Барселона.

Междувременно Кристиано призна, че не е приятел с Лионел Меси и заяви, че заслужава 8 "Златни топки" (повече по темата четете тук).



Не изпускайте важните новини за любимия отбор и неговите големи съперници – за най-актуалните информации последвайте ни във Viber ТУК!

 

 

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Локило от ЦСКА учи английски от Роналдо, играе с Бентеке и Заха, дебютира с горчиво 0:8

Сезонът в Първа лига вече започва да напредва, затова е време да Ви разкажем повече за новите надежди на големите...

Реклама
Най-четени новини

виж всички