Скандал в тима на Франция: Неочакван играч скастрил отбора след загубата от Италия

2072 0

Снощи Франция неочаквано загуби с 1:3 своя първи мач в Лига на нациите срещу Италия. Според " L'Équipe" най-недоволен от това поражение в съблекалнята е бил вратарят Майк Менян.

Не подминал никой от състава на Дешан

Той е бил сред първите, прибрали се в съблекалнята след мача, като веднага е започнал да изразява недоволството си. Когато там се е събрал целият отбор, стражът ги е нападнал словесно с критика.

Менян обвинил всички в липса на мотивация

Още: Рекорд и мощно начало в Париж! Франция матира Италия след 13 секунди игра (ВИДЕО)

"Само двама от Италия" могат да ви конкурират"

В продължение на 2 минути той е обвинявал всички в липса на мотивация и е отбелязал, че в целия отбор на Италия само двама играчи могат да се конкурират с неговите съотборници. Но въпреки това "адзурите' са победили.

Дори Мбапе не казал дума

След неговата тирада никой не се е осмелил да заговори. Дори и Килиан Мбапе, който обикновено взима думата след неуспешни мачове или полувремена. Вицекапитанът Антоан Гризман също е останал в мълчание. Бъдещето на Дидие Дешан пък стана ясно по време на Евро 2024