Аржентински гол попари завръщането на Митов и Септември в Първа лига (ВИДЕО)

Снимка: Lap.bg

570 0

Големи съмнения имаше през последните седмици дали Берое ще стартира сезона, но той дори го стори с победа. В последната среща от първия кръг на Първа лига заралии спечелиха гостуването си на Септември с 1:0.

Берое с ценни точки

Победното попадение бе дело на Леандро Годой в 51-ата минута. Тогава аржентинецът засече топката с глава след центриране от фланга и направи разликата между отборите.

Берое не бе побеждавал при визита на Септември чак от 2017 г., когато го стори отново с 1:0, но с попадение на бразилеца Матеуш. Тогава обаче шестима бяха българите в състава на заралии срещу само един на 22-и юли 2024 г.

Преди почивката ВАР се отчете с ключова намеса, отменяйки гол на Берое, реализиран от нередовна позиция. Сега на заралии им предстои домакинство на Локомотив София, а Септември ще гостува на Локомотив София.

Още: Смешната сума пари, за която Левски опита да купи ас от Първа лига - но бе отрязан веднага

Транферен удар: Голям любимец със 100 мача за Левски се връща в Първа лига - но не при "сините"

Лудогорец загуби битката за Себастиан Вия - Берое го продаде на Индепендиенте Ривадавия

Първа лига остава с отбор по-малко преди старта - Берое остава без лиценз?

Контрола по български: Три гола за ЦСКА, двама изгонени от Берое и Филип Филипов на терена (ВИДЕО)

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!