Посочиха скандална дузпа за Спартак Варна срещу ЦСКА 1948 след 8-минутно разглеждане (ВИДЕО)

Снимка: Lap.bg

3816 0

ЦСКА 1948 пропусна да постигне първа победа през новия сезон в Първа лига. Преди седмица "червените" направиха 1:1 с Черно море, а сега последва и 2:2 със Спартак Варна в Бистрица.

В заключителните 20 минути домакините имаха преднина след попадения на Илиевски и Пишчевич в 16-ата и 45-ата минута. Междувременно Ахмедов бе намалил в 41-ата с нов гол на сметката си.

Именно бившият нападател на ЦСКА бе от голямо значение и за крайния резултат, след като спечели дузпа около 65-ата минута. Тогава той имаше претенции за дузпа след игра с ръка на Реян Даскалов.

Сериозни съмнения обаче останаха дали и Мечо не играе с ръка преди съперника. Последва 5-минутно разглеждане с ВАР, а накрая реферът Петър Кузев лично се зае с разглеждането на ситуацията, отнело още три минути.

Голяма работа за съдиите

В крайна сметка главният арбитър не смени решението си и Антонио Вутов оформи крайния резултат срещу бившия си клуб. За ЦСКА 1948 предстои гостуване на Септември в следващия кръг, а Спартак е домакин на ЦСКА.

Още: Вальо Илиев: Радвам се, че имаме аванс, защото ни предстои сериозен реванш

ЦСКА 1948 записа историческа победа в Европа, но пропусна да си реши мача

Колоритни съперници за Черно море и ЦСКА 1948, ако продължат в Лига на конференциите

В Черна гора за "родения в бунта" ЦСКА 1948: Не наследи нито феновете, нито славата на стария ЦСКА

Кирил Домусчиев е категоричен: ЦСКА-София е измама - не мога да приема отбор от Ловеч за ЦСКА

Хареса ли ви тази новина? Не пропускайте важните новини за деня в българския футбол – последвайте специалния ни канал във Viber ТУК!