Славия без победа в Първа лига - не успя да излъже Хебър в “Овча Купел”

Снимка: Lap.bg

49 0

Славия и Хебър не успяха да се победят (1:1) по време на символичното гостуване на "белите" в квартал "Овча Купел". Наложи се пазарджиклии да домакинстват в София на стадиона на съперника заради окаяното тревно покритие на "Георги Бенковски".

Славия и Хебър не се победиха

И за двата отбора това ще бъдат първи спечелени точки от началото на сезона след загуби за Хебър от Спартак Варна и ЦСКА, докато "белите" отстъпиха от Крумовград.

Днес бе реализирано по едно попадение в началото на двете полувреме. Генев поведе Славия още в 5-ата минута, а Макни изравни за крайния резултат в 49'.

Досега "белите" вече отложиха срещата си с Лудогорец. Сега им предстои домакинство на Спартак Варна, а Хебър ще гостува на Арда.

Още: За пореден път: Ангажиментите на Лудогорец отложиха мача със Славия в събота

Златомир Загорчич бързо подхвана съдиите: Това е срамно, те убиват футбола!

3 червени картона само в 2 мача: Крумовград надви Славия за старт на сезона (ВИДЕО)