Спряганият за ЦСКА Александър Томаш: Стипич е добър треньор, има големи топки

Снимка: Lap.bg

1368 0

Спряганият за треньор на ЦСКА това лято - Александър Томаш, похвали избора на клуба за поста - Томислав Стипич. Настоящият наставник на Спартак Варна призна, че е бил впечатлен от играта на "червените" срещу Лудогорец в първия кръг на шампионата. Столичани загубиха с 0:1.

"Само ЦСКА в България може това срещу Лудогорец"

"Гледах няколко пъти мача на ЦСКА с Лудогорец. През първото полувреме отборът игра много силно. Такава преса никой друг не може да направи срещу Лудогорец в България.

Стипич впечатли Томаш с мача в Разград

Още: Трус в Първа лига: Лудогорец отмъква титуляр на ЦСКА, отказал им заради "червените"

Комплименти към Стипич

Стипич е добър треньор. Убедих се в това. За да подходиш така срещу разградчани, не се иска само да имаш добри футболисти, а да притежаваш и големи топки. Направиха ми впечатление детайли в играта на ЦСКА, които рядко се виждат в България", анализира Томаш пред "Тема спорт".

"Нормално е този интензитет, тази агресия, пресата и динамиката да приключат около 50-60-ата минута. Нито един отбор не може да издържи на подобно темпо цял мач", продължи той по повод мача в Разград.

Спартак няма да изпада в глуха защита срещу ЦСКА

На Спартак му предстои мач с ЦСКА в събота и треньорът обеща да не се затварят в глуха защита и да опитат да затруднят съперника.

Хареса ли ви тази новина? Не пропускайте важните новини за деня в българския футбол – последвайте специалния ни канал във Viber ТУК!

"Ще опитаме да си сверим часовниците. Нашият път тепърва започва и ще бъда доволен, ако успеем да пренесем това, което правим в тренировките и по време на мача в събота", сподели бившият треньор на Локомотив (Пд). След победата над Хебър Стипич още повече се хареса на "червените" фенове с думите си.

Още: Треньор, когото феновете искаха да поеме ЦСКА: "Червените" бяха страшилище, не можем да се надиграваме с тях

Посочиха скандална дузпа за Спартак Варна срещу ЦСКА 1948 след 8-минутно разглеждане (ВИДЕО)