Съперникът на ЦСКА за Купата на България стори немислимото 9 дни преди спора им

Снимка: Добруджа

923 0

Добруджа изненада в неделя с победата си над Марек в един от непредвидимите срещи от от 13-ия кръг на Втора лига. Отборът от североизточна България пропътува страната, за да победи с 2:0.

ДОбруджа е странен отбор

Това се превърна в първата загуба на Марек у дома в официален мач след повече от две години и половина. За последно отборът отстъпи на Спортист Своге с 2:4 на 16-и април 2022-а година.

Така победителите събират 23 точки и се изкачват на 4-о място, като се изравняват с Беласица, който е с по-добри директни показатели.

След нулево първо полувреме гостите от Добруджа откриха от дузпа в 61-ата минута, реализирана от Румен Руменов. Второто попадение беше на младото крило Антон Иванов, който дойде през лятото в отбора.

Вълнението в Добрич е голямо, след като след девет дни в града ще гостува ЦСКА в турнира за Купата на България.

Хареса ли ви тази новина? Не пропускайте важните новини за деня в българския футбол – последвайте специалния ни канал във Viber ТУК!

Вижте екшъна с трима изгонени и суплекс между съперниците на ЦСКА за Купата!

Още: Ужас в България! Намушкаха опасно играч на скорошен съперник на ЦСКА