Билети като за дерби на ЦСКА - Ботев Враца, цените стигат 150 лв

Снимка: БГНЕС

1351 0

Ръководството на ЦСКА пусна в продажба билетите за домакинството на Ботев Враца от 13-ия кръг на Първа лига. Срещата е насрочена аз 17:30 часа в четвъртък.

Феновете на ЦСКА ще плащат скъпо

Пропуски могат да бъдат закупени онлайн тук, а от утре и на касите на ст. „Васил Левски“ на ул. „Гурко“ (работно време 10:00-18:00 ч.), както и в официалния фен магазин на ЦСКА пред ст. „Българска армия“ (работно време 10:00-19:00 ч.).

В деня на мача билетите ще се продават до началото на второто полувреме. Притежателите на абонаментни карти на ЦСКА могат да посетят двубоя с тях.

Цените на билетите

Сектор А, ВИП ложа 8 – 150 лв.

Сектор А, ложи 5, 6, 7 – 25 лв.

Хареса ли ви тази новина? Не пропускайте важните новини за деня в българския футбол – последвайте специалния ни канал във Viber ТУК!

Сектор А – 20 лв.

Сектор Г – 10 лв.

Сектор Б, блок 18 (гости) – 10 лв.

Припомняме ви, че билетите за Вечното дерби също бяха на цена от 25 лева. Вижте каква почивка даде Томаш на футболистите след загубата от Левски!

Шефовете на ЦСКА разглеждат Младенов, Томанов и Танев като варианти за ръководни постове

След 0:1 от Левски: Появи се първият слух, че ЦСКА може да уволни Александър Томаш

ЦСКА плати 5,2 милиона лева за офанзивни футболисти, а има втората най-слаба атака в Първа лига

ЦСКА ще поиска среща със Съдийската комисия заради недадената дузпа срещу Левски