Български национал вкара за ЦСКА срещу Левски съботния шедьовър (ВИДЕО)

Снимка: Lap.bg

1949 0

ЦСКА III спечели с 3:0 първото Вечно дерби в мъжкия футбол през сезон 2024/25. Възпитаниците на Румен Трифонов не срещнаха проблеми и още до почивката си подсигуриха победата с голове на Кожухаров (11’) и Жабов (24).

ЦСКА III с втора поредна победа

Най-същественото обаче падна в самия край. Страхотният гол на Васил Каймаканов, който е със статут на юношески национал, оформи крайното 3:0.

Футболистът инициира атака и сам пробяга с топка в крака голяма част от терена. Той не се притесни да опита и от повече от 20 метра простреля "синята" врата.

И макар, че "червените" започнаха сезона колебливо - вече пет мача нямат загуба и минаха Левски във временното класиране.

Още: Най-накрая: ЦСКА III постигна много важен успех в родната Трета лига

ЦСКА III се спъна отново в Трета лига, издъни се срещу Септември Симитли

Третият отбор на ЦСКА вкара гол, какъвто “сини” и “червени” отдавна не бяха реализирали (ВИДЕО)

ЦСКА III падна и от Банско - отборът на Боби Галчев наказа груба грешка (ВИДЕО)

ЦСКА III загуби гостуването си на Вихрен Сандански с 0:3

Хареса ли ви тази новина? Не пропускайте важните новини за деня в българския футбол – последвайте специалния ни канал във Viber ТУК!