ЦСКА II изпусна историческата първа победа над Лудогорец II

Снимка: Официален сайт на ЦСКА

4832 0

ЦСКА II и Лудогорец II не успяха да излъчат победител (1:1) в отложеното дерби от осмия кръг на Втора лига. Двата отбора си размениха по едно попадение след почивката, а най-интересно беше присъствието на опитния Спас Делев в стартовата 11-орка.

"Армейците" поведоха след 50' чрез Марк-Емилио Папазов, но допуснаха изравнителното попадение в заключителните минути след точно изпълнена дузпа на Йоан Йорданов. Това е първо реми между отборите след две победи на "зелените" през сезон 2016/17 - 2:0 и 3:2.

Възпитаниците на Владимир Манчев не успяха да се възползват от колебливата форма на "орлите" - реми и две поредни загуби в последните три срещи.

ЦСКА и Лудогорец не се победиха

ЦСКА II допусна първи гол от 18-и август насам. Тогава беше и последната загуба до този момент (0:1) от Пирин. Така "червените" вече са в серия от седем поредни срещи без загуба.

Лудогорец II е трети с 22 пункта, а ЦСКА II e десети с 16. Четвъртият е Беласица със само 4 повече от "червените". Пред възпитаниците на Манчев предстои гостуване на Струмска слава, а Лудогорец II ще пътува до Габрово.