ЦСКА II най-накрая постигна победа във Втора лига, новодошли блестят с голове

Снимка: Официален сайт на ЦСКА

10675 0

Вторият отбор на ЦСКА записа първа победа през сезона във Втора лига, след като постигна успех като гост срещу Фратрия с 2:0.

Летни попълнения блеснаха за "червените"

Головете за "червените" бяйа дело на две от летните попълнения, Йоан Борносузов, който се разписа от дузпа през първата част, докато Иван Тасев вкара в 56-ата минута.

Още: Разплака ЦСКА, стана шампион на Бахрейн, а сега ще играе в Индонезия

Янтра пък разби ЦСКА 1948 II в София, след като победи с 4:1. Айвън Ангелов отбеляза два гола, а Цецо Радев и Мартин Тошев също реализираха. Почетното попадение за "червените" бе дело на Ивайло Марков, който вкара дузпа.

Лудогорец II и Ловеч завършиха наравно 0:0.

Още: БФС със съобщение за мача Левски - ЦСКА след становищата от двата клуба

Още: "Мрежа от детайли": 70 милиона - Лудогорец вече изцяло гази ЦСКА и Левски - брутална яма от пари