ЦСКА прави всичко възможно да вдигне таран за дербито с Лудогорец

Снимка: Официален сайт на ЦСКА

583 0

От медицинския щаб на ЦСКА ще опитат да вдигнат централния нападател Аарон Исека за домакинството на Лудогорец, насрочено за уикенда след ноемврийската пауза за мачове на националните отбори.

ЦСКА иска да разчита на всички играчи срещу Лудогорец

Белгиецът почти сигурно няма да бъде на разположение на Александър Томаш до прекъсването в първенството, но целта е да бъде на линия за срещата с разградчани на 23-24 ноември, пише "Тема спорт".

Още: Йорданов призна пред SportLive кой треньор може да направи ЦСКА шампион: Нужна е агресия и да се играе „вабанк“

Както е известно, Исека е с разтегната странична връзка на коляното след тежкия сблъсък в края на първото полувреме срещу Левски, когато вратарят Матей Маркович връхлетя върху него. Веднага след интервенцията той прекара няколко минути, лежейки на терена, но все пак събра сили и започна и втората част, преди да бъде заменен от Коялипу в 64-ата минута.

Изследванията след мача обаче показаха, че братът на Мичи Батшуай ще се нуждае от почивка и специално възстановяване преди да се завърне в игра. В негово отсъствие атаката е водена от Годиун Коялипу, който срещу Ботев Враца отбеляза четвъртия си гол за сезона.

Още: Не само катастрофалната форма: Още един кошмар ще преследва ЦСКА в Добрич

Оставки в ЦСКА! Уволнения - веднага! Да, ама защо?

ЦСКА сложи на пазара "най-техничния си играч": Ето колко милиона иска, за да го продаде

ЦСКА притесни със съобщение: 8 играчи са АУТ за следващия мач - ето кои

Предупреждение от странно място към ЦСКА: Иван Дюлгеров ще се издъни - въпреки качествата му

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!