Изпечени нападатели на ЦСКА съкрушиха фаворит за Първа лига със сладка победа

Снимка: Официален сайт на ЦСКА

4807 0

ЦСКА II започва сериозно да обърква сметките във Втора лига, докато бяга далеч от зоната на изпадащите. Днес възпитаниците на Владимир Манчев зарадваха своя треньор по случай рождения му ден с чиста победа над един от фаворитите в шампионата - Беласица Петрич.

Манчев днес има рожден ден

Ценната победа в Драгалевци бе подпечатана от опитните и очаквани с голямо нетърпение от феновете нападатели - Марк-Емилио Папазов и Йоан Борносузов.

Юношата на Левски правеше разликата още от 39-ата минута. Крайното 2:0 над възпитаниците на Дани Моралес бе оформено отново в заключителните минути - 83'.

Това е четвърта победа за възпитаниците на Манчев в общо 11 срещи от началото на сезона - три равенства и още четири загуби. С 15 точки "червените" са на 12-о място. Струмска слава е най-високо в зоната на изпадащите с 10 точки и мач повече.

Беласица остава четвърти с 20 точки след 12 срещи. Безпорен лидер е Пирин с 29 пункта от 11 срещи.

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!

Вижте страхотната новина за Илиан Антонов и ЦСКА!

Ожесточен спор в понеделник: ЦСКА търси отмъщение в 73-годишен спор с нова история

Под лупа: Томаш държи над 50 играчи под око в ЦСКА

Шокиращо: ЦСКА II с група от 16 души за важен мач