Йоан Борносузов вкара дузпа за ЦСКА, но Стипич не е доволен от него

Снимка: Официален сайт на ЦСКА

2173 0

Дузпа поведе в понеделник ЦСКА II към първа победа след изкачването на отбора във Втора лига. Изненадващо възпитаниците на Владимир Манчев спечелиха гостуването си на Фратрия, който също като "армейците" се изкачи сега в шампионата.

В герои за столичани се превърнаха летните попълнения Йоан Борносузов и Иван Тасев. Вторият асистира и срещу Спортист Своге, докато мненията в последно време за централният нападател са много разнопосочни.

Ситуацията с тарана

Според запознати той е бил изпратен за постоянно във втория отбор заради лошата си форма. Именно той обаче вкара дузпа в средата на първото полувреме след две поредни загуби на дубъла.

Борносузов ще опита да се наложи под ръководството на Манчев и да впечатли тепърва Стипич, който междувременно очаква още въоръжаване в предни позиции след сделката за Годуин Коялипу.

Борносузов се завърна в ЦСКА

Българинът получи символични минути срещу Хебър, а срещу Лудогорец остана резерва - тогава дойде и поредната пропусната дузпа за ЦСКА, този път от Тобиас Хайнц.

Още: Боливийският защитник, когото чакат в ЦСКА, ще е под наем - колко ще струва на клуба?

Уж сигурен за ЦСКА: Прави фурор по терените

Левски иска историческа услуга - ЦСКА е строго против: А БФС...

Коялипу и Локило: Доволни ли са в ЦСКА засега от тях - кога ще ги видим в действие?

Локило от ЦСКА учи английски от Роналдо, играе с Бентеке и Заха, дебютира с горчиво 0:8

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!