Пращат македонски съдия, показал 10 картона в Разград, за мач на ЦСКА U19

Снимка: Официален сайт на ЦСКА

925 0

ЦСКА във вторник ще изиграе първия си двубой в младежката Шампионска лига. Това стана възможно след спечеления финал за Купата на БФС с формацията до 19 години в края на миналия сезон.

ЦСКА III с първо европейско гостуване

Кой ще ръководи двубоят

Срещата е насрочена за 19:00 часа българско време и ще бъде ръководена от македонеца Игор Стойчевски. Той е познат по родните терени от миналия сезон, когато показа един червен и 10 жълти картона в реванша от турнира между Лудогорец и Динамо Минск.

Беларусите направиха наглед невъзможното и се класираха напред с човек по-малко, макар че изоставаха след първия мач в общия резултат с 0:1.

Асистенти на Стойчевски ще бъдат сънародниците му Куштрим Лика и Даниел Василевски, а четвърти съдия ще е белгиецът Арне Де Бюкелаер. Само през октомври Стойчевски беше четвърти съдия на мачовете Финландия - Ирландия и Хофенхайм - Динамо Киев.

Вижте колко са цените на всички билети за ЦСКА - Ботев Враца, най-скъпите са 150 лв!

Вкарал на ЦСКА се оплака от хулиганите: Наричаха ме "маймуна" заради цвета ми (ВИДЕО)

И Томаш като Генчев награди футболистите си, но незаслужено

След 0:1 от Левски: Появи се първият слух, че ЦСКА може да уволни Александър Томаш

ЦСКА плати 5,2 милиона лева за офанзивни футболисти, а има втората най-слаба атака в Първа лига

Хареса ли ви тази новина? Не пропускайте важните новини за деня в българския футбол – последвайте специалния ни канал във Viber ТУК!