Вторият отбор на ЦСКА стори това, което мъжете не успяха срещу Левски

Снимка: Официален сайт на ЦСКА

1569 0

ЦСКА II остава непобеден във Втора лига от 18-и август насам. Серията на "червените" възлиза на общо 8 срещи, след като в неделя беше спечелена визитата на Струмска слава от 13-ия кръг с 2:1.

ЦСКА II отдавна не е падал

И в неделя ЦСКА трябваше да се връща в мача след домакинско попадение, но днес го стори успешно. Борислав Николов поведе Струмска слава още в 11-ата минута.

В 44-тата минута Симеон Чатов центрира прострелно към Никола Борисов, който с глава прониза мрежата за 1:1, а малко по-късно Виктор Василев бе фаулиран в наказателното поле и Йоан Борносузов реализира отсъдената дузпа за крайното 2:1.

Така възпитаниите на Владимир Манчев вече са девети с 19 точки от 13 срещи. За тях предстои след точно 10 дни домакинство на Ботев II. Трябва да се отбележи "червеният" възход - ЦСКА II беше с 4 загуби и една победа след първите 5 кръга.