Да разтрепериш треньора си: Нов в Левски с шедьовър, но притесни всички (ВИДЕО)

Снимка: Lap.bg

1743 0

Кристиан Макун се превърна в герой за Левски още във втория му мач като титуляр. Той вкара победното попадение срещу Арда за крайното 2:1 при домакинството от 10-ия кръг на Първа лига.

Макун влезе ударно

Бранителят вкара със задна ножица след корнер в 72-ата минута. Тогава Александър Колев отклони с глава и националът се възползва за едва третия си гол в последните си пет сезона.

Състоянието на голмайстора

Бранителят обаче бе заменен принудително в 80' от друго ново попълнение - Икена. Макун на два пъти след гола си се струполи на терена и даде сигнал, че не може да продължи мача.

Официален дебют голмайсторът направи срещу ЦСКА 1948, когато получи 8 минути. Преди това не беше играл в шампионатен двубой от края на месец април.

Още: СНИМКИ: Левски излиза срещу Арда с екипи, посветени на "Гунди - Легенда за любовта"

Валери Божинов се възхити на Кирил Домусчиев: И даде мнение по спора Генчев - Томаш

Бивш нападател на Левски похвали тима и каза кой играч трябва да се "посъбуди"

Очаквани завръщания в групата на Левски за мача с Арда

При успех над Арда: Левски нанася исторически срам на ЦСКА в тяхното съперничество

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!