Николай Костов готви промени в 3 линии за гостуването на Крумовград

Снимка: facebook / levskiofficial

2826 0

Треньорът на Левски Николай Костов планира няколко промени в състава си за гостуването на Крумовград довечера. Те ще засегнат отбраната, вратарския пост и халфовата линия, пише "Тема спорт".

Под рамката днес се очаква да се завърне титулярят Пламен Андреев, след като срещу Пирин в четвъртък пази Николай Михайлов. В защита ще започне Хосе Кордоба, който получи почивка в домакинството на "орлетата".

Карето в защита ще бъде допълнено от Кристиан Димитров, Жереми Петрис и Цунами. В средата Костов ще заложи на Андриан Краев, Асен Митков и Джевад Ел Джемили. Първите двама бяха резерви срещу Пирин, но се включиха от пейката.

В атака ще действа бразилското трио Роналдо-Рикардиньо-Уелтън, а от групата се очаква да отпадне сънародникът им Дарлан, който не се представи на ниво в последния мач на "сините". А ето какъв проблем надвисна над Левски след мача с Пирин.