Новите в "Левски" блестят за трети пореден успех в Турция

886 0

"Левски" продължава победния си ход в контролните мачове по време на подготвителния лагер в Турция. Днес възпитаниците на Стойчо Стоев стигнаха до обрат и успех с 2:1 на Поли Тимишоара, записвайки третата си поредна победа.

Мачът премина под диктовката на 26-кратните шампиони на България, въпреки че резултатът беше открит от Писас с красив удар в 26'.

Франсис Нар обаче блесна само 4 минути по-късно, след като негова индивидуална акция завърши с прецизен удар, изравнил резултата - 1:1.

Само две минути по-късно "сините" вече водеха в резултата. При меле в наказателното поле Лукин се оказа най-съобразителен, отбелязвайки втория си гол за "Левски" - 2:1.

Състав на "Левски: Боян Йоргачевич (70-Георги Шейтанов), Сашо Александров, Александър Александров, Сърджан Лукин, Веселин Минев (65-Мики Орачев), Георги Костадинов (87-Георги Янев), Роман Прохазка, Божидар Краев, Франсис Нар (72-Санти Гном), Мигел Бедоя, Мехди Бурабия (65-Радослав Цонев)