Тунчев тотално противоречи на Генчев и отсече: Предстои ни много по-важен мач

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

205 0

Старши треньорът на Арда Александър Тунчев говори след загубата от Левски с 1:2. Той изрази коренно различно мнение от Станислав Генчев и бе на мнение, че отборът му е имал достатъчно положения за гол и е нямало да бъде незаслужено, ако бе стигнал до точката.

Тунчев след загубата от Левски: Предстои ни много по-важен мач

"Определено имаше позитиви - изключвам първите 15 минути. Оттам-нататък мисля, че моят отбор се държа много добре. Създадохме доста ситуации, нямаше да е незаслужено да изравним накрая.

И на едни ваши колеги споделих през седмицата - гостуване на "Герена", другото гостуване на "Овча Купел" - не успяваме да изиграем добре тези мачове. Срещу Славия играхме добре, сега също - с изключение на първите 15 минути.

Нищо не ме притеснява. Искам да виждам от отбора едно постоянство и горе-долу се доближаваме до него. Знаехме, че мачът ще се реши от статични положения. Има разочарование, нормално е, когато си имал шанс да изравниш в последните секунди и да вземеш точка от Левски. Трябва да го забравим този мач, защото след няколко дни ни предстои доста по-важен мач.

Вижте повече за това как Левски успя да победи Арда след красив гол (ВИДЕО).