Николас Пенев с аситенция при изразителен успех на Локомотив Пловдив срещу Берое (ВИДЕО)

Снимка: Alexander Karamfilov / LAP.bg

4655 0

Локомотив Пловдив спечели с 2:0 гостуването си на Берое от 4-ия кръг в Първа лига. До изразителния успех се стигна след попадения през второто полувреме на Лами и Иванов в 58-ата и 88-ата минута.

Локомотив с ценна победа

Страхотна асистенция за откриващия гол даде Николас Пенев, след като по-рано през седмицата баща му бе критикуван, че му дава прекалено много шанс

Така "смърфовете" се изкачиха до четвъртото място със седем точки, като със същия актив е и петият Берое. В следващия кръг Локомотив ще приеме Черно море у дома, а заралии ще гостуват на Крумовград.

Още: В Пловдив предупреждават Любослав Пенев: Спри да налагаш сина си в Локомотив Пловдив

Водно оръдие чакало недопуснатите на "Лаута" "сини" фенове, мнозина скъсали билетите си още там

Левски се извини на феновете си след успеха над Локомотив Пловдив

"С един поглед": Героят за Левски отчете ключовата комбинация срещу Локомотив Пловдив

Любослав Пенев след 0:2 от Левски: Бързаме, но не избързваме - загубата не ме интересува