Как Лудогорец удържа победата и с човек по-малко? Конкретен отговор от голмайстор

2568 0

Футболистът на Лудогорец Диниш Алмейда каза, че нищо не е решено и битката е отворена с Карабах след 1:2 в първия мач като гост. Именно Алмейда вкара за 0:1.

"Отборната игра бе най-важното, да се бием, да се защитаваме, да атакуваме. Взехме много важен успех, но това е само началото. Трябва да довършим работата си в Разград", заяви Алмейда пред "Диема спорт 2".

Лудогорец се е подготвил перфектно за Карабах

Още: Георги Дерменджиев потвърди кошмарна новина за нападател и се оплака от съдиите срещу Карабах

"Знаехме, че са много силен отбор, това, което направиха миналия сезон в Лига Европа е брилянтно. А и с феновете зад тях са още по-силни. Бяхме се подготвили, завършихме 0:0 при първото полувреме, а след това вкарахме. Беше важно в първите 15 минути да не допуснем гол.

Дори с човек по-малко знаехме, че трябва да останем концентрирани. Борихме се много и мисля, че със заслужена преднина се завръщаме в България. Абсолютно отворена битка е тази, трябва да изиграем много добър двубой в Разград. Насочваме се след червен картон и тежка контузия, но наша работа е да се справим".

Още: Лудогорец се сбори и пребори Карабах - "орлите" със сериозна крачка към мечтата в Шампионска лига (ВИДЕО)

Лошо! Ас на Лудогорец бе изведен на носилка - не е ясно състоянието му (ВИДЕО)

БФС обяви датата за Лудогорец - Левски този месец: ЦСКА пък влиза в столично дерби

Алмейда говори за тежките си моменти и отсече: Не е странно срещу Локо Пловдив

Хареса ли ви тази новина? Не пропускайте важните новини за деня в българския футбол – последвайте специалния ни канал във Viber ТУК!