Лудогорец започна загрявката за Първа лига с голям бой над словенския Приморие (ВИДЕО)

Снимка: PFC Ludogorets 1945

884 0

Българският шампион Лудогорец стартира лятната си подготовка с категоричен успех на австрийска земя. "Орлите" се разправиха с разгромното 5:0 срещу новака в словенския футболен елит – Приморие.

Безупречен успех за Лудогорец

Още в седмата минута Лудогорец откри резултата. Тодор Неделев подаде към Спас Делев. Той овладя в наказателното поле, справи се със съперник, и отбеляза хладнокръвно.

Още: Лудогорец срещу беларуси или арменци в Шампионска лига, ако победи Динамо Батуми - ПАОК и Десподов със страхотен жребий

В 12-ата минута "орлите" стигнаха до втори гол. Рик Джонатан удвои преднината на родния шампион с много хубав удар от пеналтерията, а за гола отново асистира Тодор Неделев.

Оливие Вердон в 38-ата минута бе безкомпромисен за класиката 3:0, а четири минути по-късно се разписа и Аслак фон Витри, за да направи резултата 4:0.

Кайо Видал получи честта да оформи крайното 5:0, след като в 89' прехвърли вратаря Тони Макан от много малък ъгъл.

Следващата контрола на Лудогорец ще бъде срещу Слован Братислава в неделя (23 юни).

Още: Колосална сума пари за заплата: Колко взима ас на Лудогорец със 150+ мача за "орлите"?

Георги Дерменджиев назова какво точно трябва да направи Лудогорец, за да играе в Шампионска лига

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!