И Исландия не ни пощади при юношите - Испания след 9:0 би и с 8:0

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

669 0

Националният отбор на България за момчета до 15 години (родени през 2010) отстъпи с 0:2 на Исландия в последния мач от Турнира за Развитие на УЕФА, който се проведе в София. Българите завършиха на на 3-о място, след оставиха зад себе си състава на Уелс.

Пак загуба

В другата среща от днес Испания не остави никакви шансове на Уелс и ги победи с 8:0. Така "Ла Фурия" е на върха с три победи от три мача и голова разлика 19:0. Исландия е на 2-о място с 6 точки и голова разлика 5:3. България е трета с 2 точки, спечелени от 2:2 в редовното време и след изпълнение на дузпи над Уелс. Британците остават с една от ремито.

Днес временният треньор Тодор Симов даде шанс на момчета, които по-малко бяха играли в първите две. И преди почивката двата тима бяха равностойни и създадоха по две положения всеки от тях.

Състав на България: Пламен Пандазиев, Мариан Славчев, Александър Тодоров, Росен Иванов, Денислав Димитров, Александър Николов, Красен Крумов, Максим Палиев, Кристиян Митрушев, Николай Неделчев, Явор Кръстев (второ полувреме: Витомир Тодоров, Денислав Костов, Максим Димитров, Владимир Речев, Красимир Янакиев, Манол Данчев)

Още: В Бояна не трепнаха: БФС е крайно разочарован от Караиванов и ръководството на Левски

Левски скочи на БФС и Гонзо: Докога ще бъдем основен спонсор? Ще заведем дела

Шефът на ПФЛ скочи на БФС: Какво даде за Левски - ЦСКА, за да ги рекетира с глобите?!

БФС съдра кожите на ЦСКА и Левски: "Червените" плащат доста повече

Наследникът на Костадинов в БФС с решение на най-големия проблем: В Испания дават 120 млн. евро...

Не изпускай важна новина в света на българския футбол – последвай ни във Viber за най-актуалната информация, последни резултати и топ анализи!