"Изненада ме, но очаквах": Валери Божинов с бисер, докато коментира Евро 2024

Снимка: Emona Tsoncheva / LAP.bg

5172 0

Испания срещу Италия бе предварително определен за най-зрелищния двубой от груповата фаза на Европейското първенство по футбол 2024. След едно полувреме игра обаче резултатът бе 0:0 и това към момента е един от малкото двубои, които са без попадения след 45 минути игра.

За коментар на двубоя от Българската национална телевизия бяха повикали една от най-популярните български фигури във футбола в последните години - Валери Божинов, който дълги години е играл в Италия.

Валери Божинов с интересен коментар на Евро 2024

Още: Хит в социалните мрежи: Ас на Англия за 120 млн. с крив пас и още по-криво оправдание на Европейското (ВИДЕО)

Той коментира по интересен начин по време на почивката между полувремената това, което наблюдавахме през първата част.

От една страна заяви, че се е изненадал от това с какво уважение Италия е излязла срещу Испания, а от друга заяви, че това е очаквано, предвид качеството, с което разполага иберийската страна.

Можете да следите големияя мач + всички останалите срещи от Евро 2024 НА ЖИВО в SportLive.bg.

Не го повика, а сега се оплаква: Саутгейт посочи 1 играч, който липсва на Англия на Европейското по футбол