Фенове на Мароко целят арженските национали с пиратки след провала на Олимпийските игри (ВИДЕО)

425 0

До много грозни сцени се стигна още в откриващия футболен двубой на Олимпийските игри 2024 във Франция между Аржентина и Мароко. Хиляди африканци използваха момента да подкрепят родината си на световния форум, но действията им след последния съдийски сигнал доведоха до грозни сцени.

Мароканците с грозни сцени

Африканците се брояха като сигурен победил, след като имаха аванс към 105-ата минута с 2:1, но с последната възможна атака Кристиан Медина изравни за крайното 2:2 и вбеси допълнително съперниковите запалянковци.

Напрежението по трибуните

Те не можеха да повярват как бива даде 15-минутно добавено време, а четвъртия гол вече "взриви" обстановката с преносен и буквален смисъл.

Мароканските фенове, които бяха изпълнили стадиона в Сент Етиен, започнаха да замерят с чаши и пиратки възпитаниците на Хавиер Масчерано.

Още: Енцо Мареска се застъпи за Енцо Фернандес след расисткия скандал

Показа ли Алехандро Гарначо неуважение към Меси: Фенове го нападнаха заради Роналдо, той отговори

Президентът на Аржентина уволни зам.-министъра на спорта заради Лионел Меси

След дъжд - качулка: Енцо проговори за жалката си постъпка

След сцените на насилие: КОНМЕБОЛ порица действията на служителите на финала от Копа Америка

Ако ти хареса това съдържание, последвай ни във Viber ТУК за още интересни и любопитни статии!