Без хеттрик в ЦСКА, откакто Джеферсон напусна (ВИДЕО)

Снимка: Lap.bg

1116 0

ЦСКА отдавна не е попадал на особено резултатни нападатели. Феновете преди 4-5 години не са си представяли, че ще се стигне до подобен проблем. В ерата "Ганчеви" скаутите не винаги случваха на подходящи стрелци, но винаги се намираха и качествени.

Проверка на SportLive.bg показва, че футболист на ЦСКА не е релизирал хеттрик през целия сезон 2023/24, както и през настоящия. Така последният с три гола в един мач с "червената" фланелка остава Дюкенс Назон.

Хаитянинът вкара три на следващия съперник на ЦСКА в Първа лига - Ботев Враца. Тогава срещата се игра пред празни трибуни, а "червените" разбиха гостите с 5:1, за да се доближат на точка зад лидера Лудогорец.

Резултата откри Иван Турицов от дузпа в 15-ата минута, а малко по-късно Назон с добавка постави начало на головата си серия за вечерта.

Назон вкара последните три гола

В началото на втората част Мено Кох покачи на 3:0 с глава, а само минута по-късно националът на Хаити реализира за 4:0. Браян Мендоса отбеляза почетния гол за гостите, но четвърт час преди края отново Назон се разписа, този път след пас на Линдсет.

Ако ти хареса това съдържание, последвай ни във Viber ТУК за още интересни и любопитни статии!

Това беше втори пореден резултатен успех за тима на Саша Илич след 4:0 над Хебър в миналия кръг.

По това време в клуба още беше Джеферсон, а минути в срещата записват Бамба и Лазар Туфегджич, докато Бисмарк Чарлс остава неизползвана резерва.

Вижте за какъв пост гласят Младенов в ЦСКА!

След 0:1 от Левски: Появи се първият слух, че ЦСКА може да уволни Александър Томаш

ЦСКА плати 5,2 милиона лева за офанзивни футболисти, а има втората най-слаба атака в Първа лига

ЦСКА ще поиска среща със Съдийската комисия заради недадената дузпа срещу Левски