Тенис НА ЖИВО: Григор Димитров - Талон Грикспор, от колко часа е Гришо?

276 0

Най-добрият български тенисист Григор Димитров ще опита да се класира за още един финал през сезона, като за целта трябва да победи Талон Грикспор. Двамата се срещат на полуфинал на надпреварата в Стокхолм, част от сериите ATP 250.

Това е втора среща между двамата, като те вече премериха сили през тази година. На US Open хасковлията сломи опонента с 3:0 сета, като му даде общо седем гейма, а срещта продължи час и 40 минути. Ще можете да проследите втория им двубой НА ЖИВО в SportLive.bg.

Григор Димитров срещу Талон Грикспор НА ЖИВО

Първият полуфинал за деня е в 15:30 часа межу Станислас Вавринка и Томи Пол. Мачътн а Григор е след този сблъсък, но и не преди 19:00 часа българско време.