ПАОК допусна 2 гола, но започна сезона с победа, Десподов стартира на пейката

467 0

Гръцкият шампион ПАОК започна с победа новия сезон в Суперлигата. "Черно-белите" надвиха Пансерайкос с 3:2 у дома.

Българинът в състава на солунчани - Кирил Десподов, започна на резервната скамейка, но влезе в игра в 76-ата минута. Той замени Томас Мург.

Пансерайкос изненадващо откри на "Тумба" в 31-ата минута след точно изпълнена дузпа от Бетанкор. Само 4 минути по-късно ПАОК изравни, също чрез дузпа, реализирана от Щефан Шваб.

Още: Звучна издънка у дома - ПАОК и Десподов остават без Шампионска лига! (ВИДЕО)

В добавеното време на първата част Магомед Оздоев донесе обрата на домакините. Четири минути след подновяването на играта Хуан Саласар възстанови равенството.

Крайното 3:2 в полза на домакините беше оформено в 60-ата минута, когато те получиха нова дузпа и тя също бе превърната в гол от Шваб.

Перфектно изпълнение на Десподов помогна на ПАОК в Шампионска лига (ВИДЕО)