Звучна издънка у дома - ПАОК и Десподов остават без Шампионска лига! (ВИДЕО)

Снимка: Lap.bg

3045 0

ПАОК и Кирил Десподов успяха по кошмарен начин да изтърват плейофа за влизане в групите на Шампионска лига! Те загубиха с 3:4 реванша у дома от шведския Малмьо след продължения. Малмьо успя да изравни дълбоко отвъд добавеното време на двубоя чрез Зетерстрьом, който удължи срещата с още две части по 15 минути.

Десподов с нова победа

В крайна сметка и датчанин вкара за скандинавците във вторник - Кристиансен (99’), който с попадението си оформи окончателното 4:3 на “Тумба” и отпадането на ПАОК за пореден път от Шампионска лига.

Гостите първоначално поведоха чрез Нанаси в 10', но домакините обърнаха с попадения на Тайсон и Кулиеракис в 21' и 43. Шведът изравни в последната минута от първото полувреме, но броени секунди по-късно Живкович реализира за 3:2.

Победителите ще се борят за групите на Шампионска лига срещу класиралия се от двойката Спарта Прага - ФКСБ, като резултатът след първата среща е 1:1.

Не изпускайте важните новини за любимия отбор и неговите големи съперници – за най-актуалните информации последвайте ни във Viber ТУК!

Кирил Десподов пък се появи на терена в 72', заменяйки Живкович. Сега ПАОК ще играе с победителя от двойката Целе - Шамрок Роувърс.

Още: Перфектно изпълнение на Десподов помогна на ПАОК в Шампионска лига (ВИДЕО)