Перфектно изпълнение на Десподов помогна на ПАОК в Шампионска лига (ВИДЕО)

Снимка: Instagram/Despodov

2701 0

Малмьо и ПАОК завършиха при резултат 2:2 на стадион "Еледа" в Швеция в първия мач между двата тима в третия предварителен кръг на Шампионска лига.  Реваншът между двата отбора на стадион "Тумба" в Солун е на 13 август от 20:30 часа.

Понтус Янсон откри за домакините в 28-ата минута, но преди края на първото полувреме Тайсон изравни за ПАОК. Малмьо поведе отново в 67-ата минута чрез Себастиан Нанаси, но осем по-късно Абдул Рахман Баба възстанови паритета.

Българският национал Кирил Десподов се появи в игра в 74-ата минута и именно той центрира от корнер при изравняването.  До края на двубоя чистите голови положения липсваха, а двата тима оставиха интригата за реванша на "Тумба".