Едва втори червен картон в Шампионска лига: Тер Стеген постави Барселона във фрапантна ситуация (ВИДЕО)

1664 0

Барселона получи много тежки удари в началото на сезона си в Шампионска лига. За четвърт час каталунците останаха с човек по-малко при визитата си на Монако и получи гол пасив.

Гарсия нямаше какво да направи

Тежка ситуация за каталунците

Още в 11-ата минута Ерик Гарсия беше изгонен с директен червен картон. Наложи се той да извърши нарушение пред наказателното поле след необмислено подаване на Тер Сртеген към бранителя.

От статичното положение не излезе нищо за монагаските, но след по-малко от пет минути Аклиуш откри резултата с неспасяем удар в долния десен ъгъл.

До този момент червен картон беше показана само в двубоя между Спортинг и Лил още в първия ден на турнира. Тогава Гомеш беше изгонен в 40' след втори жълт картон, а столичаните се наложиха с 2:0.

Следете Монако - Барселона НА ЖИВО със SportLive.bg!

Още: Байер Леверкузен се подигра с Фейенорд и Пламен Андреев в Шампионска лига (ВИДЕО)

Леверкузен изгаври Фейенорд до почивката като гост: Може ли Андреев скоро да получи шанс? (ВИДЕО)

Монако - Барселона по ТВ: Къде да гледаме зрелището от Шампионска лига?