Леверкузен изгаври Фейенорд до почивката като гост: Може ли Андреев скоро да получи шанс? (ВИДЕО)

Снимка: Колаж: SportLive.bg

549 0

Байер Леверкузен опита да се реваншира на феновете си със зрелищна голеада още в първия си европейски мач след загубения финал от Аталанта в Лига Европа през пролетта.

Вирц избухна до почивката

Тежка ситуация в Ротердам

"Аспирините" вкараха четири безответни попадения на ПСВ в първия кръг на Шампионска лига в четвъртък. В първия двубой за дневната програма Байер развинти новия отбор на Пламен Андреев още до почивката.

Сред големите виновници беше и Флориан Вирц, който дебютира в турнира с два гола. Междувременно Грималдо беше удвоил преднината, а Веленройтер си вкара автогол в заключителните пет минути за 0:4 до почивката.

И макар ситуацията да е много тежка - надали скоро Пламен Андреев ще получи шанс за нидерландския гранд. Той след подписването на договора си се върна в България заради младежкия национален отбор и тепърва ще се подготвя с ПСВ.

Още: Звездите на Байер Леверкузен се развихриха за разгром, РБ Лайцпиг изпусна лесни три точки (ВИДЕО)