Арсенал вкара 8 на норвежци

1220 0

Арсенал унищожи с 8:0 норвежкия Викинг в една от предсезонните си контроли на гости на стадиона в Ставангер.

Джоел Кембъл даде начало на головото шоу в 33-ата минута, след като Сантяго Касорла изпусна дузпа още в 5-ата. Това се оказа единственото попадение до почивката и нищо не предвещаваше голеадата през втората част.

Касорла се разписа за 2:0 в 50-ата, а 3 по-късно бе ред на Тио Уолкът да вкара. Хаукас си отбеляза автогол в 55-ата, а в 59-ата Кембъл реализира за втори път за 5:0.

Алекс Ивоби с две попадения в 71-ата и 81-ата минута направи резултата 7:0, а крайното 8:0 фиксира Чуба Акпом в 89-ата.

Viking FK 0-8 Arsenal HD All Goals & Full... by fantasticfootball