ПСЖ вкара 6 гола още във втория мач без Мбапе (ВИДЕО)

1873 0

ПСЖ зарадва препълнения "Парк де Пренс" още в първото домакинство за сезон 2024/25 в Лига 1. Парижани разпиляха Монпелие с 6:0, макар че Килиан Мбапе вече не е в отбора.

ПСЖ мачка

Баркола откри в 4-ата минута, а Асенсио удвои в 24-ата за "принцовете". Баркола заби втори гол в 53-ата минута, а Хакими също се разписа пет минути по-късно.

Заир-Емери покачи на 5:0 след час игра, а за крайното 6:0 точен бе южнокорейският национал Лий в 82-ата минута.

ПСЖ е лидер в шампионата с пълен актив след два кръга. Парижани вкараха 6 гола и на съперника през пролетта, но при визита, а и допусна два ответни. Тогава Мбапе вкара хеттрик.

Още: Ударно: ЦСКА взима ошлайфан в ПСЖ защитник, ритал с Нкунку и Дзаниоло

Въпреки страшната контузия на Рамош: Пари Сен Жермен няма да търси заместник

Сагата с Осимен се разплита: ПСЖ се отказа от него, опция вече е само Челси

Удар по амбициите на ПСЖ: Гонсало Рамош аут от терените за 3 месеца

Килиан Мбапе побесня: ПСЖ му плаща 55 милиона, ако не иска да изхвърчи от Шампионска лига

Не изпускайте важните новини за любимия отбор и неговите големи съперници – за най-актуалните информации последвайте ни във Viber ТУК!